Через скандал з Зеленським українські дипломати стали токсичними у Вашингтоні – Єлісєєв
Через скандал з розмовою між президентами США Дональдом Трампом і України Володимиром Зеленським відносини між країнами фактично заморожені, а українські дипломати є токсичними у Вашингтоні.
Про це у інтерв’ю “Главкому” розповів ексзаступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.
“Нині у нас заморожена діяльність українсько-американської стратегічної комісії, вона не працює. У нас немає повноцінного посла США в Україні, немає повноцінного посла України в США. Звільнений спецпредставник США в Україні Курт Волкер, який відіграв важливу роль в тому, щоби давати відсіч російській агресії і посилити здатність України протистояти Росії. Зараз у нас немає парламентської складової дипломатії. Практично все заморожене”, – повідомив Єлісєєв.
За його словами, наприкінці каденції п’ятого президента було бачення, як розширити отримання військової допомоги, у тому числі, летальної оборонної зброї, а зараз його вже немає.
“Я відчуваю, що після подій останніх місяців українські дипломати є токсичними у Вашингтоні”, – підкреслив Єлісєєв.
Нагадаємо, у п’ятницю, 15 листопада, Білий дім оприлюднив стенограму першої телефонної розмови президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
Зазначимо, на думку російського політолога Андрія Піонтковського, найближче оточення президента України Володимира Зеленського працює на Кремль.
3 листопада у Конгресі США відбулись перші відкриті слухання про імпічмент Дональда Трампа. Свідчення дали заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент і повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.
8 длистопада український дипломат, екс-посол України в Євросоюзі і колишній заступник глави адміністрації п’ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв подав заяву про звільнення з Міністерства закордонних справ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.