Даю свої сигнали раніше, ніж iPhone: Зеленський зізнався, що будить міністрів на роботу
Фото: Reuters
Президент України Володимир Зеленський заявив, що часто будить членів Кабінету Міністрів України для того, щоб ті почали працювати.
Про це глава держави заявив під час засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад у Хмельницьку.
“Хочу вам сказати, я десь о 5:30 або 6:00 ранку щодня читаю різну інформацію, важливу і не дуже. І після цього я розмовляю з прем’єром, з міністрами, і потрошку вони вже звикають, що ми дуже рано починаємо розмовляти, починаємо працювати. Іноді я даю свої сигнали раніше їх iPhone зранку”, — заявив Зеленський.
Він додав, що сьогодні зранку спілкувався з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим, який повідомив, що вже декілька країн замовляють у нас концепт “Дії”.
“Тому, хочу вам сказати, ми не завжди позаду — ми рухаємось вперед. Згоден, разом це буде швидше”, — сказав він.
“ІНТЕРНЕТ-ЗМІ, ЯК ЖІНОЧКИ У ДВОРІ НА ЛАВЦІ”: ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕВДАЛО ПОЖАРТУВАВ ПРО НЕЗАЛЕЖНІ МЕДІА
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.