Новини

“Дебіл” стає синонімом народного депутата у внутрішніх розмовах “слуг народу” – Уколов

“Дебіл” стає синонімом народного депутата у внутрішніх розмовах “слуг народу” – Уколов

Складається таке враження, що “дебіл” стає синонімом народного депутата у внутрішніх розмовах “слуг народу”.

Таку думку в ток-шоу “Ехо України” висловив політтехнолог Віктор Уколов.

“Я знаю, наскільки важлива є взаємопідтримка і взаємоповага всередині фракції. Тоді можуть бути нормальні дискусії в цій фракції. А якщо вони один одного дебілами називають? І це ж не лише Бужанський назвав свого міністра економіки. Тому що цей уряд є повністю урядом однієї фракції. Це навіть не коаліційний уряд. Тищенко у розмові з пранкером так само говорив про дебілів. У мене взагалі таке враження, що “дебіл” стає синонімом народного депутата в їх внутрішніх розмовах”, – сказав Уколов.

Він зауважив, що попри це люди ставляться до депутатів з повагою.

“Тому що вони для нас – це люди, якими б вони не були, що би вони там не робили… Вони натиснуть кнопки, а потім, якщо ми з вами порушимо цей закон, нас або посадять, або оштрафують. Тому ми поважаємо їх хоча би за те, що їхні закони ми будемо змушені виконувати. Але вони не поважають один одного. Я думаю, що в таких випадках регламентний комітет мав би сказати своє слово стосовно внутрішньої риторики та публічних висловлювань і Макса Бужанського, і Тищенка в цій розмові з пранкером. Це неприпустимо насправді. Ти можеш його не підтримувати, але ти не можеш про нього так говорити”, – додав Уколов.

Нагадаємо, пранкер “Джокер” опублікував своє листування від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з нардепом Миколою Тищенко, в якому Тищенко зізнався, що депутатам від “Слуги народу” видають “зарплату” в конвертах.

Крім того, “Джокер” спонукав Яременко принести вибачення за листування з повіями у Верховній Раді. Пранкер вже деякий час листувався з Яременко під виглядом генпрокурора Рябошапки, і від його імені порадив Яременко вибачитися перед сім’єю, фракцію і президентом.

Раніше “Джокер” виклав переписку, де народний депутат від партії “Слуга народу” Михайло Радуцький  підтвердив факт існування листування про доплати в конвертах для депутатів владної фракції.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.