Політика

Деградація у Раді: “слугу народу” Швеця викрили на робочому місці у нетверезому стані

Деградація у Раді: “слугу народу” Швеця викрили на робочому місці у нетверезому стані

Сьогодні, 30 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України між представниками політичних сил “Слуга народу” та “Європейська Солідарність” сталась штовханина під час обговорення акції під Офісом президента.

Це сталось, коли з трибуни виступала співголова фракції “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко.

“Ми продовжуємо бачити деградацію в українському парламенті. Думали, що сюди зайшли нові обличчя, а сюди зайшли люди без принципів, без правил, які називають державними символами – двері, але при цьому дозволяють собі принижувати президента України, принижувати приміщення цього парламенту. Тому що у першому ряді сидить нетвереза людина, народний депутат України.

Ми вимагаємо за підсумками сьогоднішнього засідання наступне: перше провести на алкогольний тест народного депутата на прізвище “Ш” з першого ряду. Друге, ми почули , що клінінгові компанії готові відмити двері за 80 тисяч гривень, а не за два мільйони”, – заявила представниця “ЄС” .

“Ми звертаємось до НАБУ з проханням вивчити питання, так які ж відкати працюють у цьому “великому крадівництві” імені Офісу президента навіть на відмиванні від графіті”, – додала вона.

Під час її виступу депутати скупчилися у проході між рядами та почали штовханину.

Згодом фотограф Ян Доброносов уточнив у Facebook, що йдеться про Сергія Швеця. Під цим дописом Геращенко залишила коментар: “Я не просто стверджую, а звернулася до поліції, аби в нього взяли алкопробу”.

Сам Швець у коментарі журналістам заперечив, що був пʼяним, і додав, що готовий здати кров на аналіз.

Ситуацію зі своїм колишнім колегою по фракції прокоментував “Прямому” народний депутат Гео Лерос.

“Пан Швець до того, як почав отримувати конверт від Офісу президента, отримав до цього конверт від олігарха, який володіє каналом “1+1″. Час від часу деякі народні депутати, які намагаються за цей конверт вислужитися перед Офісом президента, роблять деякі дурні речі. Тому це один із них, який парламент сьогодні побачив”, – заявив він.

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада схвалила постанову №5295 про засудження подій під Офісом президента 20 березня.

Нагадаємо, 20 березня у Києві біля будівлі Офісу президента України зібралися люди на акцію підтримки активіста Сергія Стерненка та щоб виказати своє невдоволення стосовно політичних переслідувань активістів в Україні.

ПРОПОНУЮ КРИМІНАЛІЗУВАТИ СЛОВО “ЛОХ” – СЮМАР ЖОРСТКО РОЗКРИТИКУВАЛА ЗАСІДАННЯ РАДИ ЩОДО МІТИНГУ ПІД ОПУ

Тим часом ДБР не встановило причетності політиків до дій активістів під Офісом президента.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.