Новини

Для Зеленського Конституція не на першому місці – Тетерук

Для Зеленського Конституція не на першому місці – Тетерук

В українській владі з обранням Володимира Зеленського президентом почалась турбулентність, а сам він почав свою каденцію з грубого порушення Конституції.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук.

“Якщо проблему ширшу, ніж призначення окремого чиновника, то я би її оцінив як таку турбулентність, яка продовжується, починаючи з обрання Володимира Зеленського президентом, і з того, що він розпочав свою каденцію з грубого порушення Конституції. І це було зеленим сигналом, світлом всім тим, хто орієнтований на Зеленського. Вони розуміють, що раз президент дозволяє собі порушувати Конституцію, якщо він нехтує нормами закону під час указів, під час своєї діяльності, – це для них дороговказ, як потрібно робити”, – сказав він.

Тетерук звернув увагу, що влада на чолі з Зеленським наразі займається тим, що ігнорує і порушує закони.

“Вони розуміють, що притягнути їх до відповідальності наразі немає кому, тому що навіть з боку парламенту до них не буде застосовано жодних заходів. І тому це розбещує, тому це катастрофічно погіршує ситуацію в країні”, – вважає Тетерук.

Він впевнений, що для Зеленського, а також для Верховної Ради і чиновників українська Конституція – не на першому місці.

Раніше керівник експертної групи “Бюро аналізу політики” Віктор Бобиренко в ефірі “Прямого” зазначив, що призначення Олександра Бабікова заступником директора Державного бюро розслідувань було нав’язано Офісу президента Кремлем.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.