До 2027 року Китай планує наростити найбільший ядерний потенціал
Китай планує наростити найбільший ядерний потенціал у світі до 2027 року, використовуючи власні технології.
Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters, з посиланням на прес-службу уряду КНР.
“Уряд Китайської Народної Республіки заявив, що сприятиме використанню власних китайських ядерних розробок в усьому світі, щоб стати лідером із найбільшим ядерним потенціалом до 2027 року. Китай має наміри підвищити свої базові ядерні потужності до 58 ГВт до кінця цього десятиліття з 37 ГВт, зафіксованих у кінці червня. Потужності можуть сягнути 200 ГВт до 2030 року і Китай також розраховує на те, щоб домінувати у світовій ядерній промисловості зі своїми власними технологіями”, – йдеться у повідомленні.
Також стало відомо, що займаються реалізацією таких намірів двоє розробників проектів: Китайська національна ядерна корпорація(CNNC) та Китайська корпорація з ядерних проектів(CGN). Вони вже просувають реактор третього покоління, відомий під назвою Hualong One, для іноземних клієнтів з метою розширити продаж своїх технологій для участі в ядерному проекті в Бредвелі (Англія).
Нагадаємо, раніше “Прямий” повідомляв про те, що Китай розпочав модернізацію ключового порту України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.