До 2030 року в України можуть зникнути маршрутки
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян планує замінити усі маршрутки на нові комфортні автобуси “Неоплан” до 2030 року.
Про це повідомляє “Репортер”.
За словами міністра, Україна планує звернутись до Єврокомісії за кредитом для розвитку автобусної сфери в Україні.
“Якщо раніше маршрути були поділені, і кожен знав, яка компанія обслуговує який напрям, і це була домовленість, що не допусткала “чужих”. З початком реформи ситуація кардинально змінилась: у нас є окремі лінії, де на одному маршруті працює по сім компаній – це чесна конкуренція. Хто запропонує кращу якість та дешевшу ціну, той отримає більше пасажирів”, – пояснив Омелян.
Міністр зауважив, що в реформі наземного транспорту повторюватиметься логіка “авіаційної революції”, коли на українські ринки було запрошено іноземні лоукостери.
Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян обіцяє виготовляти на Крюківському вагонобудівному заводі надшвидкісну пасажирську капсулу Hyperloop.
Нагадаємо, за результатами науково-технологічного дослідження Національна академія наук України (НАНУ), проект Hyperloop є перспективним для країни.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі “Прямого” заявив, що Hyperloop стане кластером найтехнологічніших українських компаній.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.