Допоможуть там: в АП громадянку зі зверненням до Зеленського відправили до телеканалу “Прямий”
В адміністрації президента громадянку, яка приїхала зі зверненням до глави держави Володимира Зеленського, відправили до телеканалу “Прямий”.
Про це повідомила кореспондент “Прямого” Ольга Шилкіна.
“До нас підійшла жіночка з цілою текою паперів. Вона приїхала сюди з іншого регіону. До адміністрації президента. Мовляв, нижчі чиновники не допомагають у вирішенні її особистого питання. І от вона вирішила звернутись до найвищої особи, до президента України Володимира Зеленського. Звернулась до адміністрації президента, до канцелярії, але там сказали, що виходьте на Банкову, там сьогодні працює виїзна студія телеканалу “Прямий”. І от саме телеканал “Прямий” вирішує усі питання. Що вона і зробила. Прийшла до нас з цими паперами”, – розповіла Ольга Шилкіна.
Нагадаємо, що 3 червня, телеканал “Прямий” придбав квартиру родині загиблого шахтаря Михайла Павлика.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.