Інші новини

Двоє бійців ЗСУ таки потрапили в полон “ЛНР”

Двоє бійців ЗСУ таки потрапили в полон “ЛНР”

Фото: Facebook

Двоє українських військовослужбовців, які 26 травня зникли в Луганській області після виходу до передового посту, потрапили в полон, повідомляє штаб Операції об’єднаних сил.

“26 травня двох наших військовослужбовців під час їхнього висування до передового спостережного посту було підло захоплено диверсійно-розвідувальною групою противника. Впродовж тижня нічого не було відомо про долю наших військовослужбовців. Противник недарма взяв таку своєрідну паузу. Цей час був використаний для шаленого психологічного тиску, а, можливо, й фізичного, на наших бійців. Як результат було зроблено кілька відеоматеріалів за участю цих військовослужбовців”, – повідомили у ООС.

Наразі вони, згідно інформації, яку оприлюднюють ЗМІ однієї з псевдореспублік, живі – і це найважливіше, однак перебувають у ворожому полоні. І “безсовісно використовуються окупантом для створення проросійської пропаганди”.

“Командування бригади робить усе можливе для визволення військовослужбовців із полону.
А підрозділи нашої бригади і надалі професійно й чітко виконують бойові завдання в районі Операції об’єднаних сил на Луганщині!”, – говориться у повідомленні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.