Двоє дітей потрапили під автобус у Борисполі: “Прямий” дізнався подробиці
20 травня, у Борисполі, що Київській області сталася ДТП внаслідок, якої одна дитина загигнула, інша – важко травмована. За попередньою інформацією, дівчата виїхали роликових ковзанах на пішохідний перехід, де їх збив міжміський автобус.
В коментарі “Прямому” начальник відділу комунікації ГУНП у Київській області Микола Жукович, повідомив подробиці жахливої трагедії.
“Близько 11-ї години надійшла інформація, що на одному з переходів автобус міжміського сполучення скоїв наїзд на двох дівчаток. Дівчина 2007 року загинула”, – зазначив Жукович.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 286 ч.2 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) КК України.
20 травня, на трасі М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовське”, на Миколаївщині, мікроавтобус NISSAN Primastar вилетів у кювет та зіткнувся з деревом. Внаслідок ДТП п’ятеро пасажирів загинуло, троє травмовані.
19 травня, у Києві на вулиці Мечнікова 2А, біля офісу “Прямого” трапилась ДТП за участі двох автівок. Водій автомобіля Porsche намагався розвернутись, автомобіль Volkswagen рухався прямо та не помітив маневру.
Нагадаємо, 18 травня сталося масштабне ДТП у Кам’янському: постраждало 22 особи, серед них – діти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.