Дякуємо за нашу рідну церкву – вінничани щиро радіють отриманню Томосу про автокефалію ПЦУ
Вінничани щиро радіють отриманню Томосу про автокефалію Православної церкви України.
Про це свідчить опитування, яке провів кореспондент “Прямого” під час візиту президента України Петра Порошенка у Вінницю, вчора, 13 січня.
“Дійсно, такий час, ми творимо історію, і ми щасливі, подяки усім”, “Слава Україні!”, “Відчуття дуже позитивні і радісні, тому що ми всі чекали цього дня і слава Богу і пану президенту, що він настав”, ” Надзвичайні враження, емоції зашкалюють ми дуже раді, ми дуже горді, що Вінниччина стала першим регіоном, де службу ПЦУ очолив митрополит, що стали першими”, “Емоції переповнюють, прямо через край, спасибі Петру Олексійовичу за такий титанічний… Росія казиться”, “Дякуємо за Томос, дякуємо, що українська церква наша вже рідна нашому серцю, і ми хочемо, щоб усі церкви, що правляться на Росію, щоб вони перейшли у нашу церкву”, “Я дуже найбільш щаслива людина на світі, тільки сльози радості і щастя, радості за всіх – за всю нашу Україну”, – кажуть люди.
Детальніше дивіться у сюжеті “Прямого”:
Читайте також: Нам випало щастя бути учасниками процесу створення Об’єднаної автокефальної помісної української церкви — Порошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.