Дзюдоїст Георгій Зантарая здобув друге “золото” на Європейських іграх
Український дзюдоїст Георгій Зантарая здобув “золото” у ваговій категорії до 66 кг на II Європейських іграх.
Про це повідомляє “Радіо свобода”.
Українець у головній сутичці переміг італійського спортсмена Маттео Медвеса. Це вже друга перемога українського дзюдоїста над італійцем за спортивну кар’єру.
Він – перший чемпіон світу в дзюдо в історії незалежної України й один із тих спортсменів, від кого очікують перемог на ІІ Європейських іграх, що відбуваються в білоруському Мінську.
Раніше “Прямий” повідомляв, що чемпіонка світу Дар’я Білодід першою серед українських спортсменів піднялася на п’єдестал ІІ Європейських ігор.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.