Новини

Евакуацію українців з Китаю ще раз перенесли

Евакуацію українців з Китаю ще раз перенесли

Евакуацію громадян України з Китаю відклали на 20 лютого.

Про це повідомили на брифінгу в Кабінеті Міністрів України ввечері у вівторок.

“Літак сьогодні вночі буде виконувати рейс через місто Алмати в Ухань, повертається назад в Україну 20 числа приблизно о 8 ранку”, – сказав генеральний директор авіакомпанії SkyUp Євген Хайнацкий.

За його словами, рейс будуть обслуговувати три екіпажі загальною чисельністю 17 співробітників, які зголосилися добровільно. Вони будуть максимально відокремлені від пасажирів під час перельоту.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька повідомила, що літак вилетить у Китай 18 лютого, а повернеться в Україну – 19-го.

Як повідомлялось, українським літаком буде евакуйовано з китайського Уханя 49 громадян України та 25 іноземців.

Зазначимо,  громадянка України Юлія Азарова, яка знаходиться у китайському місті Ухань, у епіцентрі епідемії коронавірусу, записала пронизливе відео, в якому обурилася діями української влади з “евакуації” українців з Уханя.

НАРДЕП “СЛУГИ” НАЗВАЛА СМЕРТЕЛЬНИЙ КОРОНАВІРУС МАРКЕТИНГОВИМ ХОДОМ ДЛЯ ПРОДАЖУ МАСОК

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.