Евакуйованих з Китаю українців цілодобово охоронятимуть — МОЗ
Працівники Національної гвардії та Національної поліції будуть цілодобово охороняти місце карантину українців, евакуйованих з Китаю.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.
Як зазначається, після приземлення літак відразу відправлять на санітарну стоянку, а митні процедури будуть здійснюватися у костюмах біозахисту.
Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла, що пасажирів та членів екіпажу під охороною окремим транспортом на 14 днів перевезуть до спеціальної зони карантину – обсервації.
“Медики, які супроводжували рейс, продовжать свою роботу та забезпечать медико-санітарне спостереження в обсервації. Місце також буде під цілодобовим захистом працівників Національної гвардії та Нацполіції”, – повідомила Скалецька.
Раніше, громадянка України Юлія Азарова, яка знаходиться у китайському місті Ухань, у епіцентрі епідемії коронавірусу, записала пронизливе відео, в якому обурилася діями української влади з “евакуації” українців з Уханя.
Також, міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька повідомила, що евакуація українців з Китаю розпочнеться 18 лютого, в Україну літак прилетить 19 лютого.
Нагадаємо, станом на 14 лютого у Китаї за минулу добу від ускладнень, викликаних новим коронавірусом COVID-19, померла 121 людина, загальна кількість загиблих склала 1380.
НАРДЕП “СЛУГИ” НАЗВАЛА СМЕРТЕЛЬНИЙ КОРОНАВІРУС МАРКЕТИНГОВИМ ХОДОМ ДЛЯ ПРОДАЖУ МАСОК
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.