Фірташ скористався розмовою Трампа з Зеленським для власної вигоди – Foreign Policy
Український бізнесмен Дмитро Фірташ скористався ситуацією з телефонною розмовою президента США Дональда Трампа і президента України Володимира Зеленського, щоб оскаржити рішення про його екстрадицію з Австрії.
Про це пише Foreign Policy.
Видання з’ясувало, що Фірташ змінив юристів і попросив відновити судовий розгляд. Згідно із законом австрійський суд може це зробити, якщо з’явилися нові докази.
З липня адвокатами Фірташа стали Джої ДіДженова і Вікторія Тенгсінг, близькі до оточення Дональда Трампа.
Журналісти також нагадали про свідчення екс-генпрокурора Віктора Шокіна, які він дав у справі Фірташа на початку вересня. Колишній генпрокурор України нібито сказав під присягою, що в 2015 році теперішній конкурент Трампа на президентських виборах Джо Байден тиснув на українську владу, щоб та не дозволила Фірташу повернутися в Україну, що могло остаточно унеможливити його екстрадицію.
Раніше повідомлялося, що Зеленський у США зустрічався з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним, який намагається повернути собі активи, заблоковані у рамках розшуку грошей експрезидента-втікача Віктора Януковича.
До того стало відомо, що голова Офісу президента Андрій Богдан є фігурантом кримінальної справи про узурпацію влади Януковичем.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.