Форуми за участю Зеленського несуть лише інформаційний шум – Береза
Форуми за участю президента Володимира Зеленського мають на меті продукувати інформаційний шум та відволікати суспільство від актуальних питань.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат VII скликання Борислав Береза.
“Ці форуми робляться не для того, щоб допомагати у боротьбі з COVID, а щоб допомогти Офісу президента вирішувати проблеми. А саме – щоб перекривати інформаційний шум. Будь-який галас можна перекрити іншим галасом. І якщо в тебе вимагають відповіді, чому ти зателефонував керівнику Pfizer тільки сьогодні, як стало відомо, хоча той же Нетаньяху телефонував ще в листопаді… Мабуть, прем’єр-міністр Ізраїлю, розмовляв, і Зеленський не зміг зателефонувати”, – сказав ексдепутат.
Береза припустив, що анонсування форумів може стати для Зеленського способом не відповідати на незручні для нього питання.
“І щоб його не запитували – буде форум. Потім – новий форум, ще новий. Щоб не відповідати на всі неприємні запитання. Наприклад, що робити з тими хлопцями, які загинули? Як відповідати, що робити з вакцинацією, що робити з дірою в бюджеті, яка тільки збільшується? Де брати гроші, чому з нами не хоче співпрацювати МВФ? І кожного разу буде новий форум, ще більш пафосний. Але закінчиться все так, як закінчилося “п’ятьма запитаннями Зеленського”.
Тим самим закінчиться й історія з форумами. Вони будуть нести інформаційний шум, але вони не зменшать платіжки, після них не з’являться нові робочі місця, не буде ефективної роботи парламенту і не збільшиться кількість вакцинованих. І головне: не буде більш ефективною влада. Бо вона їх робить не для того, щоб почути когось, а для того, щоб чули їхні наративи”, – зазначив екснардеп.
Як відомо, 8 лютого президент Зеленський провів форум “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді” в Києві.
Нагадаємо, Зеленський провів телефонну розмову з керівництвом фармацевтичної корпорації Pfizer.
Раніше Україна отримала підтвердження на отримання 12 мільйонів вакцин AstraZeneca і Novavax.
У МОЗ повідомили, що перший етап вакцинації від COVID-19 в Україні розпочнеться вже в середині лютого.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.