Політика

Геращенко йде з посади уповноваженої президента з врегулювання ситуації на Донбасі

Геращенко йде з посади уповноваженої президента з врегулювання ситуації на Донбасі

Уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що йде з займаної посади.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко

“Зараз ідуть дебати про перезавантаження мінських груп. Я сьогодні написала заяву як Уповноважена президента Порошенка з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, як представник України в гуманітарній групі з проханням звільнити мене з цих посад. Я вважаю, що необхідно забезпечити тристороннє перезавантаження учасників мінських груп – і від України, і від Росії, і від ОБСЄ”, – наголосила Ірина Геращенко.

Нагадаємо, 22 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що йде у відставку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.