Геращенко йде з посади уповноваженої президента з врегулювання ситуації на Донбасі
Уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що йде з займаної посади.
Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко
“Зараз ідуть дебати про перезавантаження мінських груп. Я сьогодні написала заяву як Уповноважена президента Порошенка з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, як представник України в гуманітарній групі з проханням звільнити мене з цих посад. Я вважаю, що необхідно забезпечити тристороннє перезавантаження учасників мінських груп – і від України, і від Росії, і від ОБСЄ”, – наголосила Ірина Геращенко.
Нагадаємо, 22 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що йде у відставку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.