Голова Полтавської облради дізнався про евакуацію у Нові Санжари зі ЗМІ: подробиці “Прямого”
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький дізнався про евакуацію українців з Китаю у медичний центр Нацгвардії “Нові Санжари” зі ЗМІ о восьмій ранку.
Про результати засідання Полтавської обласної ради щодо ситуації в Нових Санжарах розповів кореспондент телеканалу “Прямий” Богдан Проскуров.
“Сьогодні у Полтаві відбулась позачергова сесія обласної ради, на яку було винесено одне питання, про звернення до президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради, щодо ситуації з розміщенням евакуйованих з міста Ухань, у медичному центрі в Нових Санжарах. Саме обговорення від депутатів викликало не мало дискусій, зокрема пан Біленький голова обласної ради, зазначив, що про ситуацію особисто йому стало відомо із ЗМІ, коли вже було рішення прийнято, щодо того що евакуйованих українців вестимуть з Харкова до “Нових Санжар” в санаторій.
Саме рішення не узгоджувалось не з депутатами не з головою обласної Ради. Голова обласної державної адміністрації зазначив, що йому про таке рішення стало відомо о 6 ранку і було вже остаточно вирішено, що все відбудеться у Санжарах”, – розповів кореспондент.
Нагадаємо, що пресслужба МВС повідомляла, що ситуація Нових Санжарах, куди евакуювали українців та іноземців з Китаю, спокійна. З 24 затриманих 23 відпустили. Серед постраждалих поліцейських п’ятеро все ще перебувають у лікарні.
“Це урядова була ініціатива. Тому в першу чергу, це міністр охорони здоров’я, це прем’єр-міністр, це СБУ. Насправді звільнення – це найменше, що може чекати. Це може бути дисциплінарне стягнення й інше, але ви знаєте, що мені важко зараз уявити це в наших умовах”, – сказала Устінова в ефірі “Прямого”.
Нагадаємо, колона з евакуйованими українцями 20 лютого близько 20:00 заїхала на територію медичного центру у Нових Санжарах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.