Гончарук підтвердив, що рішення про евакуацію у Нові Санжари приймалося у таємному режимі
https://www.facebook.com/PMHoncharuk/photos/a.122337865812800/145294230183830/?type=3&theater
Рішення уряду направити евакуйованих українців з Китаю в медичний центр Нацгвардії “Нові Санжари” на Полтавщині, приймалось оперативним штабом в таємному режимі, щоб уникнути провокацій.
Про це заявив прем’єрміністр України Олексій Гончарук під час години запитань до уряду, трансляцію ввів “Прямий”
“Операція, яка була здійснена, була безпрецедентною в історії України. Тобто ніколи в таких умовах не евакуювали людей. Не потрібно було забезпечувати епідеміологічну безпеку. Перше, про що ми думали – це безпека людей, яких будуть везти. Безпеку людей, які будуть проживати на територіях навколо. За ним могли трапитися провокації, спецоперації. Тому ми навіть маршрут не могли розголошувати, яким ми будемо їхати. Для цього збиралися практично в таємному режимі приймали рішення”, – повідомив Гончарук.
Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що під час евакуації українців із Китаю всі служби спрацювали добре.
“Це урядова була ініціатива. Тому в першу чергу, це міністр охорони здоров’я, це прем’єр-міністр, це СБУ. Насправді звільнення – це найменше, що може чекати. Це може бути дисциплінарне стягнення й інше, але ви знаєте, що мені важко зараз уявити це в наших умовах”, – сказала Устінова в ефірі “Прямого”.
Нагадаємо, колона з евакуйованими українцями 20 лютого близько 20:00 заїхала на територію медичного центру у Нових Санжарах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.