Готовий їхати до США за вигідними угодами – Зеленський
Президент Володимир Зеленський повідомив про готовність поїхати у США з офіційним візитом, у разі, якщо він передбачатиме укладення вигідних для України угод.
Такий висновок можна зробити з заяви Володимира Зеленського на спільному брифінгу з державним секретарем США Майком Помпео, який транслював телеканал “Прямий”.
“З приводу того, чи зацікавлений я поїхати відвідати з офіційним візитом Білий дім у Вашингтоні. Визнаєте, це, чесно кажучи, це правильно для обох країн. Правильно для відносин між нашими країнами, правильно дуже для статусу України. Але я хочу вам сказати, що дійсно це для мене нова професія – бути президентом України.
І дійсно я отримую дуже багато закликів і пропозицій відвідати ту чи іншу країну. З будь-яких питань. І знаєте, спочатку я розумів, я про це дуже багато разів спілкувався з людиною, у якої більше політичного, дипломатичного досвіду – це наш міністр закордонних справ. Я йому казав: а що ми будемо там робити, навіщо ми їдемо в ту чи іншу країну? А що ми там можемо погодити? А що ми можемо привезти для нашої країни? А про що ми будемо говорити, щоб кожне слово було не просто словом мандрівника політичного, як це було, мені здається, дуже багато років у нашій країні і відбувається у багатьох країнах.
Якщо ми можемо про щось дуже важливе домовитись, що вигідно обом країнам – перш за все, я думаю про Україну при всій повазі до Сполучених Штатів… Якщо у нас є предмети, предмет важливий цієї розмови, крім стратегії і крім тактики, а дуже важливі речі, які про що ми можемо домовитись, що ми можемо підписати, що ми можемо взяти, то я готовий їхати завтра”, – заявив Зеленський.
Нагадаємо, Володимир Зеленський у 2019 році здійснив 8 офіційних і 5 робочих візитів до 12 іноземних держав. Водночас в Офісі президента відсутні дані про його поїздку до Оману на початку поточного року.
Як свідчать данні соцдослідження, лише 12% українців повірили, що візит президента України Володимира Зеленського в Оман був робочим.
Нагадаємо, депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко звернувся до НАЗК щодо корупційного правопорушення Зеленським через незадекларований відпочинок в Омані.
Народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол заявила, щопрезидент Володимир Зеленський їздив в Оман для того, щоб знайти покупців на українську землю.
Раніше народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко в ефірі “Прямого” говорив, що в українського суспільства є багато запитань до того, що Зеленський робив в Омані, і чому так довго не підтверджував версію, що літак компанії “МАУ” збила іранська ракета.
Крім того, джерела у Офісі президента підтвердили зустріч Зеленського з Сурковим у Омані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.