Суспільство

Гримчак прокоментував зведення “стіни” між материковою Україною та окупованим Кримом

Гримчак прокоментував зведення “стіни” між материковою Україною та окупованим Кримом

Будівництво Росією загородження на адмінмежі з окупованим Кримом призначено виключно для внутрішньо російського споживання.

Про це в ефірі “Прямого” заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

“До жодних наслідків це не веде, це більше для внутрішньо російського споживання. Вони пояснюють своїм громадянам, що з Кримом усе давно все вирішено”, – вважає Гримчак.

Він додав, що Україна відреагує на дії окупаційної влади півострову нотою протесту Міністерства закордонних справ та інформуванням світової спільноти про протиправні дії РФ.

Нагадаємо, у Федеральній службі безпеки Російської Федерації заявили, що на межі окупованого Криму і материкової України завершено будівництво загородження і налаштування системи сигналізаційних датчиків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.