Новини

Громадський транспорт Києва повністю переходить на електронний квиток: відома дата

Громадський транспорт Києва повністю переходить на електронний квиток: відома дата

У Києві з 1 листопада припинять продаж паперових квитків в наземному транспорті.

Про це повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, передає сайт 44.ua.

За його словами, з 1 листопада громадський наземний транспорт Києва повністю переходить на електронний квиток. Крім того, в метро з цього дня перестануть продавати жетони і зелені безконтактні картки.

“З 1-го листопада в метро ще можна буде користуватися жетонами і безконтактною зеленою картою, але придбати їх буде вже не можна. Так що з 1-го листопада ми хочемо дати киянам можливість по повній користуватися е-квитком”, – сказав Назаров.

Також повідомляється, що після впровадження електронного квитка у транспорті зникнуть кондуктори. Замість них працюватимуть контролери з пристроями для перевірки оплати проїзду. Крім того, в листопаді повністю запустять оплату проїзду банківською карткою.

Нагадаємо, з початку 2019 року в Харкові в повному обсязі запрацював єдиний електронний квиток, який діятиме і в метро.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.