Суспільство

У Харкові вводять єдиний електронний квиток: подробиці

У Харкові вводять єдиний електронний квиток: подробиці

З початку 2019 року в Харкові в повному обсязі запрацює єдиний електронний квиток, який діятиме і в метро. 

Про це повідомляє сайт psm7.com.

За словами міського голови Геннадія Кернеса, запровадження електронного квитка відкладали через тривалу технічну розробку захисту системи.

Зазначається, що запровадження нововведення зможе налагодити облік пасажиропотоку, а також кількість перевезених пільговиків.

Примітно, що система єдиного електронного квитка у Харкові працює для наземного транспорту з грудня 2017 року.

Раніше міський голова Харкова Геннадій Кернес розповів, що Харківський метрополітен подав проект підвищення цін на проїзд.

Нагадаємо, 11 грудня керівники Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку за участю президента України Петра Порошенка підписали угоду про фінансування інвестиційного проекту для Харківського метрополітену.

Таким чином, Харків отримав державні гарантії на отримання кредитних ресурсів у сумі 320 млн євро на будівництво двох нових станцій – “Державінська” і “Одеська”, будівництво Олексіївського електродепо і на закупівлю 85 вагонів рухомого складу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.