Гурт Green Grey випустив чорно-білий кліп на пісню “В одному човні”
Українська група Green Grey представила музичне відео на композицію “В одному човні”. Кліп з’явився на YouTube-каналі артистів.
Це чорно-біле відео знімалося на вулицях Львова. Героями кліпу стали молоді люди, які танцюють навпроти старовинних будівель, а також музиканти групи, які грають на тлі панорами міста.
Пісня “В одному човні” присвячена заборонам, повторенню старих помилок, а також взаєморозумінню. У цій композиції музиканти закликали замінити почуття ненависті – любов’ю.
Нагадаємо, в 2018 році групі Green Grey виповнилося 25 років. У зв’язку з цим колектив провів кілька концертів.
Раніше “Прямий” писав, що після річного мовчання гурт DETACH готовий представити слухачам новий лонгплей і кліп на одну з пісень. Перед дропом альбому гурт презентує кліп на пісню SUPERNOVA.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.