Хороші новини

Генштаб підтвердив удар по заводу “ВНИИР-Прогресс” і НПЗ Кириші

Генштаб підтвердив удар по заводу “ВНИИР-Прогресс” і НПЗ Кириші

фото: пресслужба ЗСУ

У ніч на 5 травня Сили оборони України завдали ударів по низці важливих військових і промислових об’єктів російської армії, зокрема по заводу “ВНИИР-Прогресс” у Чебоксарах та нафтопереробному заводу “Киришський” у Ленінградській області.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Завод “ВНИИР-Прогресс” у Чувашії виробляє ГНСС-приймачі та антени для супутникових систем GLONASS, GPS і Galileo, а також адаптивні антенні решітки “Комета”.

Саме ці компоненти російські війська використовують у дронах-камікадзе типу Shahed, крилатих і балістичних ракетах, а також у модулях планерування і корекції для авіабомб.

У Генштабі наголосили, що саме цим високоточним озброєнням росія регулярно завдає ударів по території України, зокрема по цивільній інфраструктурі.

Окрім цього, українські військові уразили інфраструктуру нафтопереробного заводу “Киришський” у Ленінградській області РФ. Після атаки на території підприємства спалахнула пожежа.

Обидва підприємства задіяні у забезпеченні російської окупаційної армії.

Також протягом минулої доби українські воїни знищили польовий склад пально-мастильних матеріалів у районі Ведмежого на тимчасово окупованій Луганщині.

Крім того, під удар потрапили командно-спостережний пункт у районі Сміле, радіолокаційна станція “Каста” біля Єлисеївки у Запорізькій області, а також склад матеріально-технічних засобів поблизу Донецька.

Раніше повідомлялось, Служба безпеки України разом із Силами оборони завдала ударів по нафтопереробній інфраструктурі в Ленінградській області РФ.

Нагадаємо, у ніч проти вівторка, 5 травня, безпілотники атакували Ленінградську область РФ. Під удар потрапив нафтопереробний завод у місті Кириші, після чого там спалахнула пожежа.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.