Хто прийматиме рішення про відкриття вогню у відповідь? У штабі ООС розповіли подробиці “перемир’я Зеленського”

Хто прийматиме рішення про відкриття вогню у відповідь? У штабі ООС розповіли подробиці “перемир’я Зеленського”

Фото: Міноборони

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко розповів, хто прийматиме рішення про відкриття вогню у відповідь на обстріли окупантів.

Про це він розповів під час пресконференції, трансляцію вів “Прямий”.

“Ситуація на лінії розмежування стабільна і контрольована. На жаль, з боку противника у 00:20-00:45 був обстріл підрозділу 36-ї окремої бригади морської піхоти стрілецькою зброєю, з ручних гранатометів і великокаліберних кулеметів. Втрат з боку Об’єднаних сил немає. Наші підрозділи поки мовчать. Той обстріл, який був вночі загрози здоров’ю і життю особовому складу не було”, – розповів Кравченко.

Він додав, що близько 9 ранку у смузі відповідальності 79-ї бригади за допомогою ручних протитанкових гранатометів противник здійснив три постріли і встановив три міни.

“Ми як виконували завдання, так і продовжуємо виконувати. Заборони на відкриття вогню у відповідь немає. А контролювати будуть командири. А загальний контроль буде здійснювати Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ… Якщо буде загроза, то є комбат на місці, командир роти, командир відділення, і вони будуть приймати рішення про відкриття вогню”, – додав Кравченко.

З понеділка, 27 липня, о 00:01 на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.

“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.