Іноді хочеться брати розписку з тих, хто їде до Росії — Гримчак
З громадян України, які поїдуть на Чемпіонат світу з футболу в РФ, варто було б взяти розписку про розуміння ризику відвідин країни-агресора.
Про це в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.
“Інколи хочеться у всіх, хто їде в РФ, брати на кордоні розписку: “Я, такий-то такий-то, на свій власний ризик їду в країну-агресор Російську Федерацію. У разі арешту чи переслідування прошу не сильно перейматися моєю долею”, – вважає Гримчак.
Він зазначив, що України все одно буде перейматися долею всіх українців, які поїдуть на ЧС-2018 у Росії.
“На жаль, вторгнення російських війсь на територію України не зупинило проведення Чемпіонату світу з футболу в РФ. Світ поки що не до кінця розуміє що відбувається”, – додав урядовець.
Раніше перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закликала українців не їхати на Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться у Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.