Стрічка новин

Ірина Геращенко та Артур Герасимов лідирують за результативністю роботи у Верховній Раді – дослідження КВУ

Ірина Геращенко та Артур Герасимов лідирують за результативністю роботи у Верховній Раді – дослідження КВУ

Співголови фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко та Артур Герасимов мають найвищі показники результативності роботи у Верховній Раді дев’ятого скликання в 2019 році. Парламентарі є лідерами за участю у пленарних засіданнях, засіданнях комітетів, голосуванні і кількістю поданих законопроектів.

По це повідомляє пресслужба партії “ЄС”.

“Ірина Геращенко відвідала 100% засідань Ради (найвищий результат серед лідерів фракцій), 86% засідань комітету, взяла участь у 83% голосувань Ради (найвищий результат серед лідерів фракцій), подала 57 законопроєктів, 6 із яких було прийнято.

Артур Герасимов відвідав 87% засідань Ради, взяв участь у 76% голосувань, був присутній на 95% засідань комітету (найвищий результат серед лідерів фракцій), подав 27 законопроєктів, 6 із яких було підтримано. Сергій Рахманін відвідав 91% засідань Ради, 88% засідань комітету, взяв участь у 78% голосувань, подав 16 законопроєктів, 4 із яких були прийняті”, – йдеться в звіті дослідження.

Ірина Геращенко, коментуючи результати дослідження, зазначила, що до ефективної роботи мотивує команда і очікування виборців.

“Очевидно, що відповідально працювати спонукає фракція – високопрофесійна, класна команда трудоголіків. Дякуємо за високу довіру, колеги. Але ще більше до праці спонукають наші виборці, які очікують від “Європейської Солідарності” виключно професіоналізму і жорсткого відстоювання позиції. Не підведемо”, – підкреслила парламентар.

Вона також наголосила, що жодні закони і штрафи проти прогулів на забезпечать якісну законотворчу роботу народних депутатів.

“Політика, депутатство – це не натискання кнопок. Щоб не пропускати засідання – не потрібні спеціальні закони, а лише відповідальність. Така моя позиція. В робочому графіку нічого не змінилося, як не прогулювала, так і не прогулюю парламент, ні у владі, ні в опозиції”, – додала Геращенко.

Нагадаємо, фракція “Європейська Солідарність” пропонує перерахувати лікарні “Охмадит” та фонду “Таблеточки” кошти, які вирахувані із зарплати народних депутатів за неучасть у голосуваннях.

Нагадаємо, з 1 листопада вступив у силу закон №1035-2 про позбавлення нардепів виплат через прогули.

16 жовтня Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкт №1035-2, що відміняє виплати депутатам-прогульникам.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.