Кабмін прийняв рішення про капітальний ремонт української ГТС
Кабінет міністрів України ухвалив рішення, необхідне для проведення капітального ремонту трубопроводу “Уренгой-Помари-Ужгород”, яким російський газ постачається до Європи через територію Україну.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 24 грудня, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Зокрема, уряд направив затверджені Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком кредити новому Оператору ГТС — компанії, яка після завершення анбандлінгу з 1 січня 2020 року буде володіти газотранспортною системою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.