Політика

Кабмін схвалив законопроєкт щодо виходу України з чергової угоди СНД

Кабмін схвалив законопроєкт щодо виходу України з чергової угоди СНД

Фото: Pixabay

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення відповідної Міждержавної ради, яку уклали у рамках СНД.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник Кабінету Міністрів України У Верховній Раді Василь Мокан.

“Питання національної безпеки та вихід України зі структур СНД. На сьогоднішньому першому в новому році позачерговому засіданні Кабміну був схвалений проєкт закону “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності”, – резюмував Мокан.

Він зауважив, що Україні пропонується вийти із угоди, учиненої 19 листопада 2010-го року в місті Санкт-Петербург та ратифікованої Верховною Радою України 21 грудня 2011-го року.

Мокан наголосив, що Україна вже тривалий час не бере участі у засіданнях Міждержавної ради та не бере участі у розробці проєктів міжнародних договорів у межах СНД. Крім того, наша держава не здійснює в рамках Угоди обмін патентною, нормативно-методичною документацією у сфері охорони й захисту інтелектуальної власності.

“Дана Угода не відповідає сучасному стану економічних відносин між державами-членами СНД. А зобов’язання України, що виникли протягом строку дії Угоди, врегульовані”, – зазначив Василь Мокан.

Нагадаємо, 16 грудня Україна вийшла з трьох угод СНД у сфері атомної енергетики.

Раніше повідомлялося, що Україна вийшла з чергової угоди торговельної угоди СНД. 

Крім того, 17 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо припинення угоди між урядами України та Росії про взаємне заснування торгових представництв.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.