Катар заявив про намір вступити до НАТО
Катар прагне до повноправного членства в НАТО, заявив міністр оборони країни Халід бін Мухаммед аль-Атійя, передає агенство “Анадолу“.
Він підкреслив, що на даний момент армія Катару є однією з найбільш оснащених в регіоні.
Глава військового відомства зазначив наявність ефективної співпраці між Дохою і Північноатлантичним альянсом, яке набуває розвитку. При цьому він вказав на можливість функціонування в Катарі структур НАТО.
“Розвиваючи співробітництво з НАТО, ми в той же час прагнемо до повноправного членства в блоці. Наша позиція з даного питання зрозуміла”, – заявив аль-Атійя.
Міністр додав, що НАТО вітає внесок Катару в боротьбу з тероризмом і фінансуванням тероризму.
Нагадаємо, 29 травня Парламентська асамблея НАТО закликала підтримати надії України та Грузії на вступ до Північноатлантичного альянсу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.