Катастрофа МН17: ГПУ звільнила керівника української слідчої групи
Генеральна прокуратура звільнила керівника української слідчої групи та єдиного прокурора у справі про катастрофу МН17.
Про це у Facebook написала прессекретар колишнього генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.
Вона зазначила, що ГПУ звільнила керівника слідчої групи по МН17 від України і єдиного прокурора. За її словами, відповідну інформацію вона отримала від нідерландських прокурорів.
“Фред Вестербеке, голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT), після такої новини особисто прилітав до Києва, але наш генпрокурор не знайшов для нього часу! Знайшов час заступник. Що ми, врешті, маємо?
Відкрите бажання з боку керівництва ГПУ “злити” слідство по МН-17″, – написала Сарган.
Нагадаємо, журналісти Bellingcat оприлюднили імена підозрюваних в причетності до знищення Боїнг-777рейсу МН 17 над Донбасом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАЛО ВІДОМО, КОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ СУДОВИЙ ПРОЦЕС НАД ПІДОЗРЮВАНИМИ
Раніше російські журналісти знайшли чергове підтвердження того, що військові РФ причетні до збитого над Донбасом літака Малайзійських авіаліній рейсу МН17 влітку 2014 року, коли загинули 298 пасажирів.
Нагадаємо, представники Міжнародної слідчої групи, що розслідує катастрофу авіалайнера оголосили, що ракетно-зенітний комплекс “Бук”, яким збили малайзійський “Боїнг” MH-17, належав 53-й зенітно-ракетній бригаді Міноборони Росії, що розташовується в селищі Маршала Жукова під Курськом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.