Кінотеатри та громадські заклади мають запрацювати з 25 січня – Мінкульт
Фото: pixabay.com
Попередньо двері кінотеатрів і громадських закладів відкриються для відвідувачів з 25 січня.
Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.
“Обговорили з Прем’єр-міністром заяву щодо можливого карантину до кінця 2021 року. Прем’єр запевнив, як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину (попередньо, з 25 січня), сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати”, – написав міністр.
Він підкреслив, що заклади будуть працювати з дотриманням усіх правил карантину та з урахуванням статистики захворюваності в країні.
Ткаченко також повідомив, що питання продовження карантину вирішуватиметься впродовж весни. Однак, у будь-якому випадку обмеження будуть сталими, що дозволить бізнесу прогнозувати і планувати свою діяльність.
Раніше у Міністерстві культури виступили проти продовження жорсткого карантину після 24 січня.
Крім того, у відомстві пояснили як працюватимуть заклади культури та туризму під час карантину з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.