Новини

Киянин приніс на обмін 2300 жетонів старого зразка

Киянин приніс на обмін 2300 жетонів старого зразка

У Києві чоловік приніс на обмін 2300 жетонів старого зразка. Такої кількості жетонів вистачило б на 3,5 роки, якщо витрачати по два жетони щодня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила речниця столичного метрополітену Наталка Макогон.

Вона зазначила, що сьогодні останній день, коли сині жетони можна обміняти на зелені без доплати.

По одному жетони міняють у касах, більше – у сервісних центрах на станціях “Дорогожичі”, “Дарниця”, “Майдан Незалежності” та “Політехнічний інститут”.

“Зверніть увагу, що сервісні центри працюють до 19.00. У серпні обмін проводитиметься тільки у сервісних центрах і уже з доплатою або пропорційно. Позаглядайте у кишені, шухлядки, сумочки та гаманці, щоб скористатися можливістю. А поки ви то робите, додам, що один запасливий чоловік приніс на обмін 2300 жетонів. Якщо їздити двічі на день, то це майже на 3,5 років. Ще двоє пасажирів – по 500 і один – 240 жетонів старого зразка”, – повідомила вона.

Раніше в київському метрополітені пояснили, що підвищення вартості проїзду у київському метрополітені пов’язане зі зростанням тарифів та необхідністю підвищення зарплат працівників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.