Суспільство

Киянку оштрафували за цькування її сином однокласника

Киянку оштрафували за цькування її сином однокласника

На матір школяра, який вдарив та ображав однолітка, складено адміністративний протокол за фактом булінгу.

Суд призначив покарання матері неповнолітнього у вигляді штрафу в 850 гривень, повідомляє поліція Києва.

Співробітникам Шевченківського райуправління поліції поскаржилися батьки школяра і розповіли, що однокласник б’є їхнього сина, при цьому нецензурно висловлюється на його адресу в присутності інших.

Правоохоронці поспілкувались із учнями та батьками, а також із викладачами закладу.

“Педагоги повідомили, що адміністрація школи неодноразово проводила з батьками порушника бесіди щодо поведінки їхнього сина під час уроків та використання нецензурної лексики”, – йдеться у повідомленні.

Працівники ювенальної превенції Шевченківського управління поліції склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (булінг – цькування – учасника освітнього процесу).

Окрім того, ювенальні поліцейські провели школярам лекцію щодо норм поведінки та запобігання насиллю серед дітей.

Як писав “Прямий”, в березні суд прийняв перше в Хмельницькій області рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності учня за булінг вчителя.

Також слідкуйте за“Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.