Новини

Київська прокуратура повідомила про підозру трьом головам сільрад через розкрадання коштів на ремонт доріг

Київська прокуратура повідомила про підозру трьом головам сільрад через розкрадання коштів на ремонт доріг

Столична прокуратура повідомила про підозру головам трьох сільрад Київської області  за фактом розкрадання 2,4 млн гривень, виділених на ремонт доріг.

Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

“Столичною прокуратурою за результатами розслідування злочинної схеми з розкрадання майже 2,4 млн грн, виділених на ремонт доріг у Вишгородському районі Київської області, повідомляється про підозру головам трьох селищних рад Київської області”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що слідством встановлено, що протягом 2017-2018 років службові особи селищ Хотянівка, Новосілки і Нові Петрівці у Вишгородському районі Київської області підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, яка займається ремонтними роботами асфальтових доріг, і перерахували на рахунки товариства понад 20 млн грн.

Зокрема правоохоронці встановили, що роботи проведено не повністю і неякісно, а їхній обсяг не відповідає відомостям, зазначеним у документах. Таким чином, збиток склав 2,4 млн грн.

“За результатами розслідування 27 вересня головам Новопетрівської, Хотянівської і Новосілківської сільських рад вручено письмове повідомлення про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України”, – зазначили у прокуратурі.

Читайте також: “Укравтодор” прийматиме заявки від громадян на ремонт доріг у онлайн-сервісі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.