Новини

“Київводоканал” запустив додаток для передачі показань лічильників

“Київводоканал” запустив додаток для передачі показань лічильників

“Київводоканал” запустив безоплатний мобільний додаток, за допомогою якого можна замовляти послугу опломбування та повірки лічильників, оплачувати послуги та передавати показання.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

За допомогою додатку можна:

сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення у будь-який час доби через мобільний пристрій;
переглядати та оплачувати рахунки за декількома адресами;
передавати показники лічильників;
замовляти опломбування та повірку лічильників;
швидко дізнаватись контактну інформацію щодо центрів обслуговування споживачів.

Наразі додаток працює у тестовому режимі, уточнює КМДА.

Раніше повідомлялося, що “Київводоканал” планує підвищити тариф на водопостачання та водовідведення у столиці на 6%.

До того стало відомо, що уряд встановив граничний тариф на гарячу воду для населення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.