Політика

Колишній політв’язень Асєєв закликав сенаторів США сприяти звільненню ув’язнених в ОРДЛО

Колишній політв’язень Асєєв закликав сенаторів США сприяти звільненню ув’язнених в ОРДЛО

Звільнений із полону бойовиків “ДНР” журналіст Станіслав Асєєв зустрівся з групою американських сенаторів і закликав їх сприяти звільненню українців з полону ОРДЛО. 

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Зокрема він попросив натиснути на Росію, щоб вона закрила спецв’язницю “Ізоляція” в окупованому Донецьку, в якій він відсидів 28 місяців із 31-го, що він провів за ґратами.

“Дуже прошу вас натиснути на Росію, щоб вона ліквідувала цю спецв’язницю, цей концентраційний табір “Ізоляція” в Донецьку, адже те, що там відбувається – це неповага не лише до моєї країни, але й до людських цінностей і людської гідності”, –наголосив Асєєв.

Також журналіст попросив “сприяти звільненню усіх ув’язнених, які ще залишаються в неволі на тій території”.

“І третє прохання – не допустити жодного політичного рішення щодо Донбасу, допоки Росія не передасть Україні контроль над нині неконтрольованою Києвом ділянкою українсько-російського кордону”, – наголосив Асєєв.

Нагадаємо, колишній в’язень Кремля, журналіст “Радіо Свобода” Станіслав Асєєв заявив, що реінтеграція окупованих районів Донецької та Луганської областей неможлива.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.