Колишній політв’язень Асєєв закликав сенаторів США сприяти звільненню ув’язнених в ОРДЛО
Звільнений із полону бойовиків “ДНР” журналіст Станіслав Асєєв зустрівся з групою американських сенаторів і закликав їх сприяти звільненню українців з полону ОРДЛО.
Про це повідомляє “Радіо Свобода”.
Зокрема він попросив натиснути на Росію, щоб вона закрила спецв’язницю “Ізоляція” в окупованому Донецьку, в якій він відсидів 28 місяців із 31-го, що він провів за ґратами.
“Дуже прошу вас натиснути на Росію, щоб вона ліквідувала цю спецв’язницю, цей концентраційний табір “Ізоляція” в Донецьку, адже те, що там відбувається – це неповага не лише до моєї країни, але й до людських цінностей і людської гідності”, –наголосив Асєєв.
Також журналіст попросив “сприяти звільненню усіх ув’язнених, які ще залишаються в неволі на тій території”.
“І третє прохання – не допустити жодного політичного рішення щодо Донбасу, допоки Росія не передасть Україні контроль над нині неконтрольованою Києвом ділянкою українсько-російського кордону”, – наголосив Асєєв.
Нагадаємо, колишній в’язень Кремля, журналіст “Радіо Свобода” Станіслав Асєєв заявив, що реінтеграція окупованих районів Донецької та Луганської областей неможлива.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.