Комітет Верховної Ради заявив про неможливість відновлення водопостачання в окупований Крим
Комітет Верховної Ради з прав людини прийняв рішення про неможливість відновлення водопостачання до окупованого Криму.
Про це у Facebook заявив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, який брав участь у засіданні комітету.
“Представники Комітету висловили чітку позицію щодо неприпустимості розгляду питання водопостачання до Криму, поки півострів залишається анексованим”, – написав Гусєв.
Раніше депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко заявила, що вода в окупований Крим може постачатись лише за умови звільнення півострова від російських військ.
Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що пустити воду в окупований Крим означає здати Росії кримських татар.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.