Компанія Вознюка в обхід санкцій будуватиме Північний потік-2
Українська компанії Екорембуд, виграла тендер в Санкт-Петербурзі на монтажні роботи у рамках проєкту “Північний Потік-2” в районі міста Виборг, де власне проходить трубопровід.
Екорембуд – українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку та його сину Юрію, який зараз балотується в мери міста Рівне.
Це вже не перше замовлення на території РФ. Раніше Екорембуд займалась підрядами у Краснодарському краї, Саратовській області та Рязані.
Крім того, Юрій Вознюк неодноразово був помічений у контактах з російськими бізнесменами.
Екорембуд відкрила своє представництво Екоспецмонтаж у Москві ще у 2008 році для налагодження зав’язків з органами влади та суміжними контрагентами.
Нагадаємо, Північний потік-2 – проєкт магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море в обхід України. У січні 2018 представники США і Польщі заявили про опозицію щодо будівництва трубопроводу Північний потік-2. Вони розглядають його як підрив європейської енергетичної безпеки й стабільності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.