Київ

Конфлікт на дорозі в Києві: водій відкрив вогонь по перехожим

Конфлікт на дорозі в Києві: водій відкрив вогонь по перехожим

Ілюстративне фото: Нацполіція

У Дарницькому районі Києва між водієм і пішоходом стався конфлікт, який закінчився стріляниною. Чоловік за кермом кілька разів вистрілив у бік перехожого та поранив його.

Про це повідомили у поліції Києва.

За попередніми даними, пішохід переходив дорогу в недозволеному місці, через що водій зробив йому зауваження. Між чоловіками виникла сварка, яка швидко переросла у бійку. Під час конфлікту водій дістав зброю для відстрілу гумових куль і тричі вистрілив у бік чоловіка. У результаті пішохід отримав поранення ноги та спини.

Правоохоронці оперативно прибули на місце події, затримали стрільця та вилучили у нього зброю.

“Поліцейські затримали місцевого мешканця та вилучили пристрій для відстрілу гумових куль”, — повідомили у поліції.

Наразі чоловіку повідомили про підозру за статтею про хуліганство із застосуванням зброї. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Києві поліціянти затримали 37-річного чоловіка, який ходив із автоматичною зброєю територією житлового комплексу.

Як повідомлялося раніше, у Києві в Голосіївському районі невідомий відкрив стрілянину по людях.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.