Новини

Кремль хоче послабити Україну “формулою Штайнмаєра” – Геращенко

Кремль хоче послабити Україну “формулою Штайнмаєра” – Геращенко

Фото: Facebook

Підписанням “формули Штайнмаєра” Росія намагається послабити Україну, аби потім нав’язати свої інтереси під час зустрічі в “Нормандському форматі”.

Про це заявила народний депутат, співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко. Трансляцію вів “Прямий”.

“Перед “Нормандським форматом” Путін влаштував Порошенку  спочатку Іловайськ, а потім Дебальцеве. Зараз Кремль послаблює Україну підписанням “формули Штайнмаєра”. І коли українська делегація приїде і буде щиро намагатися говорити про безпеку, економіку, то їм скажуть: “спочатку  амністія, діалог з “ЛНР” і “ДНР”, і закон про особливості місцевого самоврядування”, – сказала депутат.

Також Геращенко нагадала, що закон про місцеве самоврядування на окупованих територіях Донбасу приймався Радою минулого скликання як тимчасовий, строком на три роки, а нині там записано – “постійна основа”.

Читайте також: Підписання “формули Штайнмаєра” означає послаблення або навіть зняття санкцій з Росії – Порошенко.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст “формули Штайнмаєра”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.