Кремль висилає з Росії американських дипломатів
Фото: Pixabay
Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що Росія дзеркально відповість на висилку з США десяти російських дипломатів.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
“Десять дипломатів були включені в список, який нам був переданий, з проханням, щоб вони поїхали з США. Ми відповімо на цю міру дзеркально. Запропонуємо теж десяти дипломатам США в РФ покинути нашу країну”, – заявив він.
При цьому Лавров підкреслив, що РФ може прийняти болючі заходи для американського бізнесу, однак поки буде тримати їх про запас.
“У нас теж є можливості прийняти болючі заходи для американського бізнесу. Ми їх будемо тримати про запас”, – сказав він.
Зокрема, РФ може припинити діяльність американських фондів, які, на думку Кремля, втручаються в російську зовнішню політику.
“Ми будемо обмежувати й припиняти діяльність на нашій території американських фондів, американських неурядових організацій, які, не приховуючи, безпосередньо втручаються в наше внутрішньополітичне життя”, – заявив глава російського МЗС.
Нагадаємо, 15 квітня президент США Джо Байден підписав наказ про введення санкцій проти Російської Федерації.
Після введення санкцій проти Росії президент США Джо Байден оголосив режим надзвичайної ситуації у сфері національної безпеки через загрози, зумовлені шкідливою діяльністю РФ.
Крім того, після введення США санкцій проти Росії МЗС Великобританії викликало посла РФ, а Польща вислала з країни трьох російських дипломатів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.