Крим отримає воду лише після деокупації — Чубаров
Україна відновить постачання прісної води в Крим лише після деокупації півострову.
Про це “Крим.Реалії” заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
На питання, за яких умов Україна може відновити водопостачання на окупований півострів, Чубаров відповів:
“Умова всього лише одне — конкретний план деокупації Криму на стіл, коли ми бачимо етапи, дати, хроніку виведення російських військ. Тільки прямі переговори про це. Вода — після деокупації чи в момент деокупації як мінімум”, – сказав Чубаров.
Раніше в окупаційній “Держраді Криму” заявили, що сума “втрачених вигод в економіці” під час перебування півострову “у складі України” склала 2,5 трлн рублів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.