Кримчанин з вибухівкою: у поліції повідомили перші подробиці затримання зловмисники у Києві
Начальник поліції Києва Андрій Крищенко розповів, як саме проходила спецоперація з затриманням зловмисника на мосту “Метро” у Києві.
Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал “Прямий”.
Були в нього якісь вимоги?
– Ніяких не було розумних вимог або щось. Тому було прийнято…
В нього була вибухівка, яку раніше в нього вилучали. Звідки? Він її з зони ООС привіз чи що це таке?
– Ми ще встановлюємо. Ту, яку ми вилучили, він сказав, що її знайшов. Але тепер будемо вже, виходячи з нових обставин… Він зараз доставляється до поліції для проведення слідчих дій.
Він з Криму? Ви підтверджуєте?
– Він народився в Сімферополі.
Він був у зоні АТО?
– Я не коментую цього.
А затримали його прямо на мосту?
– Біля автомобіля його, коли він знаходився…
Які його перші слова були?
– Не знаю. Спитайте в підрозділу КОРД, який безпосередньо здійснював цю операцію, силову фазу.
Скільки всього людей було задіяно в спецоперації?
– Включаючи Національну гвардію, близько 300 поліцейських, нацгвардійців, наряди Державної служби з надзвичайних ситуацій, річкова поліція, Служба безпеки України. 300-350 осіб. Ми не підраховували.
А якісь політичні вимоги були в нього?
– Вибачте…
Нагадаємо, у Києві невідомий чоловік замінував міст Метро та погрожує підірвати його. Правоохоронці проводять спеціальну поліцейську операцію.
За повідомленнями ЗМІ, мінувальник вимагав припинити капітуляцію на Донбасі.
Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.
Також за даними ЗМІ, зловмисником є 42-річний уродженець Фороса, який розташований у анексованому Росією Криму, Олексій Белько.
Повідомляється, що за місцем проживання Белька зараз відбуваються обшуки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.