Ляшко зробив COVID-щеплення індійською вакциною
Фото: Facebook
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко отримав щеплення від коронавірусу. Йому зробили укол COVID-вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).
Процес вакцинації транслювався в ефірі одного з українських телеканалів.
За словами Ляшка, він публічно зробив щеплення від коронавірусу, щоб “не було лукавства” навколо вакцинації в Україні.
“Ми власним прикладом показуємо, що не привезли щось інше і не будемо завозити для себе щось інше. Показую публічно, чому потрібно вакцинуватися, що вакцина безпечна та ефективна”, – сказав головний санітарний лікар.
Щеплення від коронавірусу Ляшко зробив у лікарні Кагарлика в Київській області.
Нагадаємо, раніше Зеленський зробив COVID-щеплення індійською вакциною під час поїздки на Донбас.
Раніше очільник МОЗ Максим Степанов публічно зробив щеплення індійською вакциною CoviShield.
Нагадаємо, Зеленський доручив не зменшувати темпи COVID-вакцинації у вихідні.
Крім того, в Україні стартував запис на вакцинацію від COVID-19 через додаток “Дія”.