Лідери фракцій порушують законодавство і саботують роботу парламенту: КВУ про прогули Тимошенко і Бойка
Лідери опозиційних фракцій порушують законодавство, систематично прогулюючи засідання Верховної Ради.
Про це в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” Тараса Березовця заявив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок.
Він зазначив, що високі показники голосувань лідерів “Народного Фронту” і БПП в парламенті є свідченням відповідальності коаліції за прийняття законів.
“Те, що лідери БПП і “Народний Фронт” у найбільшій кількості голосувань — це є природнім. З іншого боку абсолютно ненормальною є ситуація, коли окремі особи, лідери фракцій фактично саботують [засідання]. Це є певна форма саботажу роботи Верховної Ради”, – упевнений Рибачок.
Депутати-опозиціонери дуже часто саботують роботу парламенту, пояснюючи свої дії тим, що вони не хочуть мати нічого спільного з цією Верховною Радою, пояснив аналітик КВУ.
“Позиція [опозиціонерів] абсолютно невиправдана, ми не повинні розглядати це в контексті якихось моральних питань. Є закон про статус народного депутата України, в якому чорним по білому написано, що народні депутати, в тому числі, лідери фракцій, зобов’язані брати участь у голосуваннях Верховної Ради. Так само як відвідувати засідання комітету, пленарні засідання. Якщо вони цього не роблять, незалежно від прізвищ, ми можемо говорити, що вони порушують закон і не виконують свої прямі депутатські обов’язки”, – підкреслив Рибачок.
Нагадаємо, лідери трьох фракцій Верховної Ради пропустили більше половини голосувань у травні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.