Ляшко запропонував Кличку об’єднатися проти наступу “зеленої чуми”: відео
Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оголосив, що його політсила об’єднується з мером Києва Віталієм Кличком “проти нашестя зеленої чуми”.
Про це Ляшко розповів у відеозверненні в Facebook.
“У мене для вас є прекрасна новина. Для кожного українця, для кожної людини, який переживає за долю і майбутнє нашої держави. Сьогодні я запропонував Віталію Кличку, законно обраному меру Києва, об’єднати наші зусилля, для того, щоб зупинити наступ” зеленої чуми “на самоврядування Києва та захоплення України”, – зазначив він.
Ляшко зазначив, що Кличко схвалив таку пропозицію, піднявши вгору великий палець. Також політик зазначив, що це “хороша новина” і закликав до об’єднання інших політиків.
“Начувайся”, – заявив він, ймовірно, маючи на увазі президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко звернувся у Національне антикорупційне бюро України через заяву голови Офісу Президента Андрія Богдана.
Раніше керівник Офісу президента України Андрій Богдан знову звернувся до Кабінету Міністрів з листом, у якому нагадав про необхідність внесення подання щодо звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.
24 липня глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.
За словами народного депутата Тетятни Чорновол, між мером Києва Віталієм Кличком і соратником Януковича Андрієм Портновим, який має відчутний вплив на оточення Володимира Зеленського, існує давній персональний конфлікт.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.