Люди йшли із зали: Гончаренко розкритикував виступ Зеленського в Мюнхені
У своїй промові у Мюнхені президент Володимир Зеленський намагався не дражнити російського лідера Володимира Путіна.
Таку думку в ексклюзивному коментарі “Прямому” висловив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.
“Насправді дуже слабкий виступ, на мою думку. І навіть люди йшли під час цього виступу із зали, хоча це було не в великому конференц-залі Мюнхенської конференції, а в такому маленькому дуже залі, в якому ще українські лідери не виступали. І нічого нового ми не почули. Знову-таки він намагався не дражнити Путіна в цій промові та у своїх відповідях. Це було абсолютно очевидним”, – заявив нардеп.
Гончаренко зауважив, що Зеленський “жодним словом не сказав про ці “12 кроків назустріч Путіну” і “12 кроків до капітуляції”, як це вже назвали, які вчора на початку Мюнхенської безпекової конференції були викладені на сайті конференції й розповсюджувались в кулуарах. До речі, їх ще й зараз можна знайти на столах, надруковані ці речі. І вони викликали величезний скандал, бо це просто план Путіна, це все написано в Кремлі. Очевидно, він абсолютно не відповідає нічому”.
“Я зараз не можу відповісти вам, чи один раз прозвучало. Мені здається, на українському ланчі він ще казав по Криму. Я тут зараз не буду впевненим. Але те, що фактично Крим майже не згадується в документах Мюнхенської безпекової конференції, і взагалі Україна згадується в цих документах набагато менше, ніж це було минулих років, – це, безумовно, є дуже поганий для всіх нас знак. І це стосується і Криму, і взагалі в цілому нашої держави”, – наголосив нардеп.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.