Маленька істота, яка живиться на ненависті – посол України в Австрії про провокацію посіпак Кремля
Кремлівський пропагандист Грем Філліпс намагався спровокувати українського посла Олександра Щербу на бійку під посольством у Відні.
Про це повідомив посол на своїй сторінці у Facebook.
Проросійський пропагандист знімав себе на камеру під посольством України в Австрії, коли до нього підійшов посол.
“Аж підскочило від переляку – не чекало геть. Ну а потім почалося: “Саша ти фашист. Саша ти г-дон”. Пару разів мене штовхало в груди. Професійно штовхало, хотіло на бійку спровокувати. Але сказати, що я від нього сховався, воно вже не скаже. Пробачте ті, хто радив не маратися”, – розповів Щерба.
Нагадаємо, 9 жовтня знімальна група “Росія 1” влаштувала провокацію в Парламентській асамблеї Ради Європи, намагаючись зірвати інтерв’ю народного депутата Олексія Гончаренка телеканалу “Прямий”. Російська журналістка Ольга Скабєєва запитала в нардепа, навіщо той приніс в ПАРЄ гумові рукавички.
Крім того, російські пропагандисти намагалися прорватися до українського представництва у ПАРЄ, після чого українська делегація була змушена звернутися до відповідних служб Ради Європи з вимогою вжити негайних заходів.
Дійшло до того, що російські телевізійники намагались видати народного депутата України Борислава Березу за нардепа, екс-лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.